Будівництво котеджів в Києві та Київській області

Будівельні работи в м. Київ

Це наш основний профіль. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть здійснені якісно і в строк!

Телефонувати

Будівництво будинків і котеджів в Києві – одна з найбільш активно розвиваються галузей сучасного будівництва. Сьогодні бажання втекти від суєти і шуму великого міста охоплює все більше число жителів мегаполісів. Зрештою, вони замислюються про покупку або будівництво будинку за містом. Тому будівництво заміських будинків стає все популярнішим. Ви вже замислювалися над питанням, у скільки обходиться будівництво будинків, які ціни на зведення котеджу і його внутрішнє оздоблення? Якщо так, значить настав час звернутися до фахівців нашої компанії.

Котедж під ключ в Києві: зробіть мрію реальністю

Кожен будинок – це відображення його господарів, прояв їх індивідуальності, звичок, бажань і набутого життєвого досвіду. Щоб побудований будинок приносив тільки радість і став воістину улюбленим місцем всіх членів сім’ї потрібно зробити його максимально комфортним, функціональним і затишним. Фахівці нашої компанії готові уважно вислухати всі побажання замовника, поділитися своїм досвідом, дати ділову пораду і прийти на допомогу в ході прийняття рішень, що стосуються будівництва будинку.

Досвідчені архітектори нашої компанії запропонують вам на вибір велика кількість варіантів будівель котеджів, садиб і заміських будинків на будь-який смак і бюджет. Хочете замовити послугу котедж під ключ за індивідуально розробленим проектом? Наша компанія готова запропонувати кожному замовникам комплексний підхід, що включає:

  • архітектурне рішення;
  • інженерне проектування всіх комунікацій;
  • дизайн інтер’єру і підбір меблів;
  • будівництво котеджів «під ключ».

Стаючи нашим клієнтом, ви можете не стримувати політ своєї фантазії – використовувані нами сучасні технології дозволять нам створювати абсолютно унікальні будови, які оснащені за останнім словом техніки та домобудівною моди. Вартість будівництва котеджу під ключ залежить від обсягу та складності робіт, розміру котеджу використовуваних матеріалів та інших факторів, кожен з яких неодмінно обмовляється і прописується в договорі.

Чому саме ми: наші переваги

Особливо цікаві проекти, замовники яких хочуть, щоб при будівництві котеджу в Києві та Київській області використовувалися тільки найсучасніші технології і матеріали. Давно мрієте жити саме в такому своєму будинку? Ми готові втілити ваші мрії в реальність! Ось чому варто вибрати нас:

  • ми надаємо весь комплекс послуг – починаючи з проектування майбутнього будинку і закінчуючи здачею готового об’єкта з внутрішньою обробкою і всіма комунікаціями;
  • всі використовувані матеріали є сучасними, якісними і безпечними;
  • ми оформляємо всі дозвільні документи, укладаємо договір і консультуємо при розрахунку кількості необхідних матеріалів;
  • наші досвідчені співробітники, володіють цінними навичками, вивчили і впевнено використовують передові технології в сферах будівництва та дизайну.

Всі роботи виконуються якісно і в обумовлені в договорі терміни, починаючи з архітектурного проектування і затвердження плану робіт і закінчуючи прибиранням і вивезенням будівельного сміття. Ми не прийнятний універсальний підхід до виконання будь-яких завдань, тому за кожним напрямом робіт закріплені висококваліфіковані фахівці, які досконало знають свою сферу діяльності і виконують свою частину роботи якісно і відповідально.

Догори