Будівництво будинків в Києві та Київській області

Будівельні работи в м. Київ

Це наш основний профіль. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть здійснені якісно і в строк!

Телефонувати

Будівництво будинків під ключ в Києві та Київській області сьогодні можна назвати найбільш правильним рішенням для сучасної ділової людини, що живе в умовах вічної зайнятості. Всю головний біль, клопоти і відповідальність за хід ремонтних і оздоблювальних робіт можна перекласти на надійну будівельну компанію. Найголовніше – чітко обумовити всі умови і нюанси будівництва та документально зафіксувати їх в договорі. Будівництво нового будинку під ключ в розумінні нашої компанії – це повне ведення всіх процесів, що включають вибір земельної ділянки (у разі потреби), проектування, безпосередньо будівництво і виконання внутрішніх опоряджувальних робіт, введення об’єкта в експлуатацію і здачу замовнику.

Будівництво будинку під ключ: чому краще довіритися професіоналам

Наша компанія має успішний досвід в сфері капітального будівництва та ремонту будинків і котеджів під ключ. Ми максимально відкриті до діалогу з потенційними замовниками і клієнтами, з радістю надамо всю необхідну інформацію по майбутніх робіт, покажемо наші поточні і готові об’єкти.

До кожного клієнта і об’єкту будівництва ми здійснюємо індивідуальний підхід. Ми однаково добре вміємо будувати будинки і котеджі економ класу і втілювати в життя самі незвичайні і сміливі дорогі архітектурні шедеври. Запропоновані нами рішення допоможуть вам витрачати ваш бюджет економно і раціонально, а також дозволять зберегти час і нерви.

За роки свого існування наша компанія заслужила прекрасну репутацію на ринку ремонту і будівництва. Ми надаємо своїм клієнтам повний спектр послуг, в який входить професійне проектування майбутнього будинку, тобто створення індивідуального макету, забезпечення повного комплексу будівельних і внутрішніх опоряджувальних робіт по благоустрою прибудинкових територій.

Основні етапи будівництва будинку під ключ в Києві

Вибираючи нашу будівельну компанію, ви можете бути впевнені в тому, що будівництво вашого будинку буде здійснюватися в суворій відповідності до затвердженого і узгодженим з вами планом.

Ціна будинку під ключ в Києві, пропонована нашою компанією, безпосередньо залежить від таких параметрів як:

  • повна площа об’єкта;
  • стан місцевості, на якій планується будівництво;
  • стан і наявність різних міжповерхових конструкцій (перекриттів);
  • наявність підвального приміщення в майбутньому при будуванні;
  • необхідність зведення цокольного поверху;
  • різновид застосовуваних будівельних та оздоблювальних матеріалів, їх кількість;
  • складність архітектурних, будівельних та оздоблювальних робіт.

Ми надаємо гарантію якості на всі роботи, виконані фахівцями нашої компанії, а також забезпечуємо обслуговування побудованих нами об’єктів, застосовуємо першосортні будівельні, оздоблювальні та облицювальні матеріали. Наша компанія співпрацює з перевіреними постачальниками матеріалів і фурнітури, які гарантують високу якість своєї продукції.

Крім всіх перерахованих вище переваг, варто відзначити, що будівництво будинків і котеджів в Києві під ключ ми здійснюємо в чітко встановлені терміни, що вигідно виділяє нас на фоні численних конкурентів.

Догори