Фальшпідлога

Фальшпідлога

З 2013 року ми є офіційним представником компанії WEISS в Україні. У нас ви можете купити фальшпідлогу в Києві (Україна) за вигідною ціною.

Телефонувати

Компанія «WEISS Dopelbodensysteme» була заснована в 1975. За 38 років накопичено величезний досвід у виробництві систем фальшпідлоги для приміщень і просторів різного призначення, починаючи від простих офісів і закінчуючи технічно складними приміщеннями, такими як: лабораторії, автомобільні тунелі, автоцентри, виставкові павільйони, обчислювальні центри.

Системи піднятих підлог дозволяє заховати всі інженерні мережі в простір під підлогою, при цьому зберігаючи можливість безпроблемного доступу до них.

ціна фальшпідлоги: від 25 євро / м2

вартість робіт по монтажу фальшпола: від 90 грн / м2

Оскільки, фальшпідлогу можливо монтувати на поверхню, що не потребує підготовки, виключається необхідність в створенні бетонної подушки і цементної стяжки. Це веде до значного скорочення терміну введення об’єкту в експлуатацію і знижує навантаження на фундамент будівлі. Монтаж підлоги проводиться за допомогою дюбелів і клею, завдяки чому, укладка проходить в короткі терміни.

Наші проекти

БЦ «Gulliver»

Адреса: м. Київ, площа Спортивна,1а
Дата реалізації: 2015
Площа проекту: 1158 м2
Продукція: фальшпідлога WEISS з ковровим покриттям Modulyss

БЦ «Silver Breeze»

Адреса: м. Київ, проспект Павла Тичини, 1в
Дата реалізації: 2014
Площа проекту: 1784м2
Продукція: фальшпідлога WEISS

навчальний центр «HONDA»

Адреса: Київська обл., м. Вишневе
Дата реалізації: 2013
Площа проекту: 867м2
Продукція: фальшпідлога WEISS

БЦ «ПАРУС»

Адреса: м. Київ, вул. Мечникова, 2
Дата реалізації: 2013
Площа проекту: 1384м2
Продукція: фальшпідлога WEISS з ковровим покриттям Modulyss

БЦ «LB»

Адреса: м. Київ, пер. Лабораторний,12
Дата реалізації: 2015
Площа проекту: 2800м2
Продукція: фальшпідлога WEISS

технічні характеристики

сертифікати

Фальшпідлога – сучасне технічне рішення, що дозволяє усунути проблему нестачі вільного простору для установки інженерного устаткування і ліній комунікацій. Це можуть бути системи трубопроводів для охолодження і кондиціонування повітря або складні комунікації, що складаються з великої кількості кабелів і забезпечують безперебійне електропостачання і передачу даних. Залежно від типу приміщення і кількості комунікацій, які необхідно розмістити під підлогою, його рівень може підніматися на висоту, достатню для пересування під ним поповзом або до того рівня, щоб обслуговуючий персонал міг ходити в підпільному просторі.

фальшпідлога: пристрій і особливості

Конструктивно підлога являє собою знімні плити або панелі, які покладені на опорні елементи – металевий каркас. Вона в свою чергу встановлюється на основну підлогу і приклеюється до неї. Знімні панелі можуть бути кальцієво-сульфатними або металевими. Крім цього вони можуть бути виконані з ДСП і покриті лінолеумом, керамічною плиткою, каучуковим або ПВХ покриттям, ламінатом, ковроліном тощо. У нас ви можете купити фальшпідлогу в Києві (Україна) за вигідною ціною.

Вертикальний елемент системи або стійка, що формує каркас, в нижній своїй частині має майданчик – опору. Конструкція цієї опори дозволяє оперативно змінювати висоту фальшпідлоги. Висота, на яку можна підняти фальшпідлогу, становить від 3 см і до 1,2 м. Горизонтальні елементи каркаса – балки, виконані у вигляді бруса із сталевого профілю. На кінцях балок розташовуються конструктивні елементи під кріплення, які дозволяють поєднати суміжні осередки в замок або ж скріпити їх, використовуючи з’єднання під болт.

Пластини фальшпідлоги зазвичай мають форму квадрата, сторона якого становить 60 см, рідше можна зустріти шестикутну форму плит. Під верхні пластини підлоги обов’язково укладаються спеціальні накладки, які забезпечують амортизацію, звукоізоляцію і захист від пилу. Також в систему входять такі опціонні елементи як похилі блоки, бордюри, вузли для розміщення розеток, ребра посилення для ділянок підлоги з більшим навантаженням, а також спеціальні елементи дозволяють оточувати виходи вентиляційних систем, труби і несучі елементи будівельних конструкцій. Від кількості додаткових елементів і загальної площі буде залежати вартість фальшпідлоги.

переваги установки і монтажу фальшпідлоги

В естетичному і декоративному плані фальшпідлога абсолютно не поступаються звичайним полам з класичним покриттям підлоги, однак при цьому їх установка дає можливість приховувати різні комунікації без свердління дірок і прокладки каналів в стінах, а також монтувати систему «тепла підлога».

Якщо ви ще сумніваєтеся купити фальшпідлогу в Україні або віддати перевагу варіантам облаштування підлог «по-старому», наведені нижче переваги допоможуть вам зробити правильний вибір. Очевидними перевагами фальшпідлоги є:

  • монтаж фальшпідлоги дозволяє приховати від сторонніх очей всі комунікації і при цьому забезпечити до них легкий доступ в разі потреби;
  • у вас завжди буде можливість підняти рівень підлоги, щоб звільнити місце для додаткових нових комунікацій;
  • немає необхідності у виконанні бетонної стяжки, що в значній мірі скорочує час монтажу;
  • конструкцію можна швидко розібрати і зібрати в іншому приміщенні, що дуже зручно, коли мова йде про оренду і тимчасове впорядкування офісів і інших знімних приміщень.

Монтаж фальшпідлоги – це нескладний, але відповідальний процес, що вимагає акуратності і послідовності дій, тому ціна фальшпідлоги не може бути занадто низькою. Монтаж фальшпідлоги, виконаний досвідченими фахівцями перевіреної компанії, яка дорожить своєю репутацією – запорука збереження ваших коштів, нервів і часу.

Догори