Дизайн проект офісу

Розробка дизайн проектів офісів

Наші фахівці втілюють в життя найсміливіші ідеї сучасного дизайну для створення надзвичайного і одночасно практичного інтер’єру.

Замовити

Офіс – це багатофункціональне приміщення, на яке покладено чимало надій і бізнес задач. Тому в офісі має бути створене спеціальне відповідна реалізації цих цілей і завдань обстановка. Однак деякі роботодавці не приділяють належної уваги облаштування простору, в якому працює персонал фірми. Насправді ж зовнішній вигляд і ступінь затишку навколишнього приміщення сильно впливають на настрій працівника і його трудовий настрій. Щоб робота була продуктивною, робоче приміщення повинно бути максимально комфортним і продуманим до дрібниць. Виконання сучасного дизайну інтер’єру передбачає функціональне і ергономічне облаштування простору, в якому зручно працювати і творити.

З чого починається дизайн офісу в Києві

Фахівці нашої компанії врахують всі нюанси і побажання замовника, розроблять і виконають дизайн офісу в Києві, відштовхуючись від специфіки бізнесу і бренду. Грамотно оформлений і організований офіс підвищить продуктивність роботи співробітників і статус компанії в очах відвідувачів. Він порадує і працівників та відвідувачів своєю естетичністю і зручністю робочого простору, що сприятиме самовідданій праці співробітників компанії, привітності і лояльності сприйняття компанії справжніми і потенційними клієнтами.

Так з чого ж починається грамотний дизайн офісу? Перш за все, необхідно зрозуміти, що при його розробці та плануванні повинні бути враховані інтереси всіх категорій людей, які будуть присутні в офісі, а саме:

  • працівників;
  • керівництва компанії;
  • клієнтів і потенційних компаньйонів.

Оформлення зон для цих категорій може бути виконано в одному стилі, але з індивідуальним і неповторним підходом до прикраси і обробці кожної з них. Змішувати ці простору не рекомендується, щоб не порушувати циклічність роботи, яке позначається на успішності підприємства в цілому.

Як зробити офіс комфортним?

Щоб офіс став для працівників справжнім «другим будинком» дизайнери часто рекомендують максимально асоціювати робоче місце з домашньою затишною обстановкою. Зробити це досить просто! Для цього достатньо просто проявити турботу про своїх співробітників і крім конференц-залу і місця адміністратора, організувати:

  • комфортні робочі місця для співробітників;
  • кают-компанію, що виконує роль кухні і місця прийому їжі;
  • місце емоційного розвантаження;
  • окремі кабінети для топ-менеджерів;
  • презентаційну зону для знайомства клієнтів з корпоративними цінностями компанії і діяльністю.

Наші фахівці допоможуть вам створити сучасний і функціональний офіс, який допоможе налаштувати співробітників на успіх. Авторський підхід до оформлення робочого простору, де особистості працівників і їх життєвий простір представлені єдиним цілим, дозволяють створити цілісну систему, що сприяє розвитку і плідній роботі.

Догори