Дизайн-проект

Розробка дизайн проектів

Наші фахівці втілюють в життя найсміливіші ідеї сучасного дизайну для створення надзвичайного і водночас практичного інтер’єру.

Телефонувати

Наша компанія пропонує повний цикл проектування, починаючи з розробки концепції і ескізних проектів і закінчуючи узгодженням проекту у відповідних державних інстанціях. Ми з увагою відносимося до запитів наших клієнтів та пропонуємо найцікавіші і варіанти рішень, що враховують усі побажання замовника.

Вся робота із створення нового дизайну інтер’єру котеджу, будинку офісу або квартири ділиться на декілька основних етапів:

 • Розробка ескізного дизайн-проекту;
 • Візуалізація дизайну інтер’єру;
 • Створення робочого проекту;
 • Авторський нагляд;
 • Декорування.

Дизайн інтер’єру в даний час став невід’ємною складовою процесу облаштування навколишнього простору. Кому-то хочеться створити затишну вітальню, кому-то яскраву і барвисту дитячу кімнату, а кому-то необхідно облаштувати комфортний і функціональний офіс, в якому співробітники компанії будуть максимально плідно працювати. Одні люди вже уявляють, як саме має виглядати ремонтується приміщення в кінці ремонту і втілюють свої ідеї життя самостійно, інші ж звертаються за допомогою до професіоналів, щоб замовити дизайн інтер’єрів.

Дизайн інтер’єрів в Києві: довіряйте ремонт професіоналам

У сучасному світі дизайн середовища, яка нас оточує, будь то власна квартира, багатолюдний офіс або кафе на розі будинку навпроти – це не просто вміння красиво і зі смаком розставити предмети в просторі! Дизайн інтер’єру це особлива наука зі своїми законами і правилами, яка активно розвивається і кожен день вдосконалюється. Дизайн інтер’єру – це ціла система заходів, спрямованих на облаштування простору незалежно від його призначення.

Кожен, хто хоче замовити дизайн інтер’єрів в Києві, повинен розуміти, що це трудомісткий процес, тому довіряти цю роботу потрібно досвідченим фахівцям. Створення проекту приміщення складається з декількох етапів:

 • вивчення планування ремонтується приміщення і підбір матеріалів для оздоблення стін, підлоги, стелі;
 • вибір колірних рішень, віконних рам і дверей;
 • планування комфортного розташування джерел світла;
 • підбір меблів і елементів декору.
  Це лише основні етапи, якісне проходження яких лягає на плечі дизайнера.

Грамотні фахівці нашої компанії допоможуть перетворити різноманітність ідей, матеріалів і предметів в єдину гармонійну картину, яка буде радувати око і дарувати комфорт.

Чому краще замовити дизайн інтер’єру?

Оформлення інтер’єру належить до завдань, які вимагає копіткої праці і творчого підходу. До нього потрібно підходити з усією відповідальністю, адже крім оригінальності і візуальної гармонії в просторі повинні бути присутніми правильне зонування і функціонал. Саме тому перш ніж приступити до ремонтних робіт, необхідно ретельно тверезо оцінити співвідношення своїх знань, умінь і потреб з обсягами і складністю робіт. Це допоможе зрозуміти, чи зможете ви власними силами впоратися з поставленими завданнями або краще все ж вдатися до допомоги досвідчених професіоналів і замовити дизайн інтер’єру в Києві за прийнятною ціною.

Замовлення послуг фахівців мають досвід роботи в даній сфері має масу переваг, а саме:

 • економія коштів – грамотно складений проект дизайну приміщення дозволить ще на початковому етапі раціонально розпланувати все витрати. Крім цього важливо пам’ятати про те, що «час – гроші», а при самостійному плануванні у вас піде набагато більше часу;
 • можливість побачити свій інтер’єр і внести у разі потреби зміни ще до початку робіт. При замовленні послуг ви отримаєте повноцінний проект приміщення, якому будуть обумовлені всі планувальні рішення, ескізи, 3D-візуалізацію і вся необхідна документація;
 • безпеку, ергономічність і функціональність – крім готового візуального образу проект дизайну приміщення враховує важливі технічні аспекти, про які людина не пов’язаний з будівництвом і дизайном може просто не знати.

Облік всіх нюансів і правильне планування дозволять скоротити час ремонту і зроблять експлуатацію приміщень безпечною.

Догори